چند نکته کلیدی رنگی برای فروش سریع خانه

رنگ فضای داخلی و خارجی خانه عامل مهم برای افزایش زیبایی و جذب نگاه افراد است در این راستا دانستن روانشناسی رنگها کمک شایان توجهی می تواند باشد، یکی از ساده ترین و بهترین راه کارهای جذب مشتری جهت فروش خانه ایجاد زیبایی به وسیله رنگ کردن است.

رنگ سفید عامه پسند بوده و این نوید را به شما می دهد که می توانید سریع تر خانه خود را به فروش برسانید.
در انتخاب رنگ نما توجه به ساختمانهای اطراف مهم است، فضای داخلی خانه متعلق به شماست ولی نمای ساختمان در معرض دید همگان بوده و آنها را نیز سهیم می کند.

خانه ای که رنگ نمای متفاوت و یا بسیار تضاد داشته باشد می تواند زیبایی یک محله را تحت شعاع قرار دهد.
رنگ های سفید استخوانی، آبی، کرم، سبز و زرد می تواند در اولیت انتخاب متریال نما در نظر گرفته شود.
در صورت فقدان بودجه کافی برای رنگ کردن کل خانه این پروژه را به رنگ کردن درها و پنجره ها محدود کنید، در این میان درب ورودی از اهمیت بیشتری برخوردار است، شما می توانید با انتخاب رنگ هایی از قبیل رنگ گرم آجری، قهوه ای سوخته، آبی و سفید پررنگ به بیننده خوش آمدگویی گرمی را القا کنید.
در فضای داخلی استفاده از رنگ های روشن و خنثی اتاق ها را روشن تر و بزرگتر نشان خواهد داد و سفید همیشه اولین گزینه است.

قرمز

فروش سریع خانه

اشتهاآور و بالا برنده فشار خون و ضربان قلب مناسب برای اتاق ناهارخوری البته مراقب رنگ قرمز کمرنگ که اغلب برای القای خطر بوده و واکنش منفی به همراه دارد باشید و سعی کنید از قرمز پررنگ استفاده کنید.

نارنجی

نکته فروش خانه

خصوصیتی مشابه قرمز دارد با این تفاوت که حس گرما و صمیمیت هم ایجاد می کند، مناسب اتاق نشیمن و محل گردهمایی خانواده.

زرد:

نکات معماری فروش خانه
آفتابی و روشن می تواند در اتاق های خانوادگی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین برای پر نور جلوه دادن فضاهای کم نور مثل راهرو و کوریدور نیز مناسب است.

آبی

نکته کلیدی فروش خانه
آرامش بخش، ریلکس کننده، تسکین دهنده مورد علاقه پزشکان برای مطب، بهتر است در اتاق خواب، سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد و چون جلوی اشتها را می گیرد مناسب اتاق ناهارخوری نیست.

سبز

فروش خانه-معماری
رنگی چندمنظوره، در برگیرنده احساسات رنگ آبی با قدرتی گرمتر و انعطاف پذیرتر که هم می تواند گرما و حرارت ایجاد کند هم آرامش و خوشی به همراه دارد، سبز کمرنگ مناسب اتاقهای نشیمن، خواب و ترکیبات پررنگ برای آشپزخانه و غذاخوری خوب است.

بنفش

طراحی رنگ خانه
مناسب اتاقهای مطالعه، غذاخوری و اتاقهای بازی بچه هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09122688644 ارتباط با کارشناس